اقدامات پیشین از فعالیت لیپولیز

لیزر لیپولیز به معنای شکسته شدن و تجزیه شدن چربی ها می‌باشد . این منش برای زدودن چاقی های موضعی زمینه سود قرار می‌گیرد . لیزر لیپولیز به صورت سرپایی انجام می گردد و بافت های چربی تحت پوست را از لا می برد . طبق تحقیقات انجام شده مشخص و معلوم شده‌است که پس از انجام لیزرلیپولیز درد قابل توجهی ایجاد نمی‌شود . ماده ای که طی لیزر لیپولیز در نصیب متبوع تزریق میشود سبب ساز میشود که کاهش وزن تا یک سری روز ادامه پیدا نماید &# لیپوماتیک روشی ملایم و معدود تهاجمی است که سبب حذف چربی های زیادی از تن میگردد . در‌این نوشته‌ی‌علمی اقدامات قبلی از عمل لیپولیز را شرح میدهیم .
اقدامات پیشین از عمل لیپولیز مشتمل بر چه مواردی میگردند ؟


سیگار کشیدن سبب تاخیر در مراحل بهبود بعد از عمل لیزرلیپولیز خواهد شد لذا بایستی از دو هفته قبل از انجام کار لیپولیز , مصرف سیگار جدا گردد . این دستور تاثیرات مثبتی بر روی کوتاه خیس شدن عصر ی نقاهت بعد از عمل میگذارد .
استفاده از دارو هایی همانند دارو های رقیق کننده ی خون همچون آسپرین , فراورده های امگا۳ , ویتامین E نیز بایستی از از یک هفته پیشین از عمل جدا شود .
شب گذشته از عمل لیپولیز باید حداقل ۸ ساعت خواب راحت داشته باشید لذا برای به وقوع پیوستن این فرمان میتوانید یک دوش آب گرم داشته باشید و یک آهسته بخش مصرف نمائید .
با این حال که لیپولیز عملی سرپایی می‌باشد اما انجام آزمایشاتی نظیر آزمایش معمولی ی خون قبل از فعالیت پیشنهاد میشود .

اگر‌چه کار لیپولیز یک عمل سرپایی به محسوب می شود اما می بایست مانند بقیه عمل های جراحی در مرکزها جراحی محدود یا این که کلینیک های مجهز به اتاق کار و با رعایت وضعیت باصرفه صورت پذیرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *