در تولید یک ورقه و یا یک پست دستگاه چاپ بنر می بایست مورد ها پایین را در نظر داشته باشید :

در ایجاد یک ورقه و یا یک پست باید موارد ذیل را در نظر داشته باشید :

تیتر کاغذ : درین بخش می بایست واژه مهم شما جان دار باشد , دستگاه چاپ بنر در صورتیکه می خواهید یک پست تولید نمائید , باید توجه داشته باشید که بهترین تیتر را برای دستگاه چاپ بنر آن گزینش کنید , همینطور باید دستگاه چاپ بنر اعتنا داشته باشید که تمام لغات موجود در کلمه و واژه اصلی در تیتر می بایست باشد .

URL : از یک پیوند یکتای کوتاه استفاده فرمائید و لغات اضافه را از آن حذف کنید .

تگرار واژه و کلمه اصلی : واژه و کلمه با اهمیت خود را در جمله های نخستین مطلب خویش استفاده کنید , و دستگاه چاپ بنر تلاش فرمائید که چنددفعه نیز آن را در محتوای خویش تکرار نمایید , عملکرد فرمایید از کلمه ها نیز معنی فایده نمائید بجای آنکه از عبارات یکسان بارها به کار گیری نمائید . اینها می توانند کلمات حیاتی دوم شما باشند .

متن جایگزین تصاویر : زمانی که یک تصویر را در وردپرس آپلود کنید , ویرایشگر ویژوال به صورت خود کار از اسم تصویر تحت عنوان متن جایگزین به کار گیری می کند , این بدان معنا است که شما باید برای تصاویر قبل از آپلود برچسب گزینش کنید! نام فولدر باید به سادگی تصویر را توضیح دهد , عملکرد کنید دوچندان و به طور مداوم از واژه و کلمه مهم خویش در نوشته جایگزین تصاویر و نام آنها منفعت نکنید .

با صرفه سازی سرعت تصاویر : با به کارگیری از ابزار GTmetrix می‌توانید صفحات خود را ارزیابی فرمایید تا تصاویر بهینه نشده خویش را بیابید . تصاویر بزرگ نیاز خواهند داشت تا آن‌ها را تغییر‌و تحول میزان دهید تا به ابعاد مطلوب برسند . در حالتی که عرض بخش محتوای وبسایت شما ۶۸۰ است می بایست پهنا تصویر شما نیز ۶۸۰ باشد تا عالی به لحاظ برسد , برای نتیجه خوبتر شما حتی می توانید از افزونه Imagify هم استفاده فرمایید و تصاویر خویش را فشرده سازی نمایید تا سرعت بارگیری بهتری داشته باشند .

لینک و پیوند های داخلی و فرنگی : از لینک و پیوند های کمتری در صفحات خود منفعت نمائید . گوگل از این مسئله خوشش میاید , و دستگاه چاپ بنر تاهنگامیکه در درحال حاضر تولید لینک و پیوند به منابع اثرگذار باشید , هم گوگل و نیز کاربران از سایت شما راضی خواهند بود . لینک های داخلی دلخواه میباشند زیرا آنها کاربران را در وب سایت شما نگه میدارند , ولی برای این فعالیت شما به محتوای قابل قبولی نیاز خواهید داشت . لینک های خارجی دستگاه چاپ بنر هم مناسب می باشند البته اعتنا داشته باشید که می بایست آنان‌را nofollow نموده باشید تا از گوگل امتیاز منفی اخذ نکنید , با انجام این کارها گوگل از سایت شما راضی خواهد بود و وب سایت شما به یک تارنما پر بازدید تبدیل خواهد شد .

تیتر دستگاه چاپ بنر : اولی چیزی که با رنگ آبی‌رنگ یوزرها آن را مشاهده می‌کنند عنوان دستگاه چاپ بنر است , همیشه عملکرد نکنید آن را به طور ساده و دقیقا مشابه واژه اصلی خویش وارد نمایید , یه خرده به آن رنگ و رویی خاص بدهید , از خلاقیت خویش استفاده فرمایید و آن را به عنوانی هیجان انگیز تر تبدیل کنید .

توضیحات متا : توضیحات متا به طوری خلاصه مطالب شما می باشند , و در تحت تیتر مطلب شما در نتایج جستجو اکران داده خواهند شد . پس خوبتر است که برای تالیف آنها وقت مناسبی را صرف کنید تا کاربران مجاب شوند که بر روی لینک و پیوند مقاله شما کلیک کنند .

پست دارنده محتوای مضاعف : محتوای نادر هیچ وقت دارای مرتبه بالایی نخواهد بود . محتوای زیاد که بتواند تیتر را به خیر و خوبی پوشش دهد بخصوص محتوایی که دارای یک ویدیو اینفوگرافیک باشد می تواند درجه بالایی را کسب کند , گوگل برای جايگاه دهی به مطلب زمان سپری شده در برگه را نیز میزان گیری میکند و نسبت به آن مطالب را سکو بندی می نماید , پس هدف دارای اهمیت شما این است که مجال سپری شده کاربران در صفحه ها را ارتقاء دهید .

بهینه سازی شبکه‌های‌عمومی : تا کنون بایستی پروفایل های شبکه‌های‌عمومی خویش را به Yoast متصل نموده باشید , با کلیک بر روی آیکون اشتراک گذاری موجود در باکس افزونه در کاغذ ویرایشگر میتوانید تصاویر اختصاصی به هر کانال اجتماعی را آپلود فرمایید . توجه داشته باشید که میزان تصاویر باید دلخواه باشد , درست است که دستگاه چاپ بنر این زمینه تاثیر زیادی در رتبه شما نخواهد داشت ولی باز هم بایستی این فرصت را غنیمت شمرد .

خب انجام دادن این کار بدان معنا است که شما بایستی برای هر پست خویش سه تصویر با مقدار های مختلف ایجاد نمائید , یکی‌از آن‌ها که تصویر شاخص جان دار در وبسایت است , و آن دو تصویر شاخص مسئله به کارگیری در فیسبوک است که بایستی ۶۲۸*۱۲۰۰ پیکسل باشد و دیگری تصویر آیتم به کارگیری در توییتر است که باید ۵۱۲*۱۰۲۴ پیکسل باشد .


اکنون می توانید مقاله خویش را با تصاویر دلخواه در شبکه های اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *