سالین نسخه‌ی ویژه‌ای از فورد موستانگ معرفی کرد

شرکت سالین مبادرت به رونمایی از مدلی ویژه از فورد موستانگ کرد که Championship Edition نام دارد و تنها ۳۰ دستگاه از آن دوربین مداربسته ارزان خواهد شد .

سالین همواره در حین حیات خود به ایجاد دوربین مداربسته ارزانهای کار کشته و لبریز سروصدا پر اسم و رسم بوده است . این مجموعه درضمن یکی از برگزیدگان تیونرهایی است که روی فورد موستانگ کار می نمایند البته چند وقت پیش بود که کار این موسسه به جهت مشکل ها مالی و ورشکستگی ناشی از آن متوقف شده بود . با این حال سالین مجدد در سال ۲۰۱۶ عمل خود را شروع کرد و اقدام به معرفی مدلی تازه از موستانگ و همینطور ساخت هفت دستگاه از سوپر اسپرت S7 LM کرد . اگر چه با وجود معرفی این جور ها هم این مجموعه کماکان درگیر اشتباهات مالی است . با این حال سالین , کماکان در خصوص دوربین مداربسته ارزان دوربین مداربسته ارزانهای کارکشته عمل می‌نماید و اکنون اقدام به معرفی نسخه‌ای بسیار ویژه از فورد موستانگ کرده است که به طور ویژه‌ای اشاره به همکاری سالین و General Tire دارااست .

فورد موستانگ Championship Edition

این اتومبیل برای پاسداشت ۳۰ سال همیاری سالین و Green Tire ساخته شده که از سال ۱۹۸۷ آغاز شده‌است . این دو شرکت توانستند با همکاری یکدیگر برنده‌ی مسابقات استقامتی SCCA ESCORT شوند . حالا سالین با همیاری این مجموعه تایرسازی ورژن ای خاص از فورد موستانگ را ایجاد نموده است که به نوعی نمایانگر دوربین مداربسته ارزانیی است که ۳۰ سال پیش در مسابقات چیره شده بود . از این نسخه‌ی خاص فقط به تعداد محدود ۳۰ دستگاه به وجود خواهد آمد و دوربین مداربسته ارزان هر دستگاه از آن نیز ۸۷ هزار دلار است .

این موستانگ , دارای یک رنگ آمیزی خاص است که شبیه به دوربین مداربسته ارزانهای مسابقه ای خواهد بود . البته خاص بودن این گونه تنها به رنگ آمیزی و یا این که ظاهر آن محدود وجود ندارد چون سالین , مانند مدام , اقدام به تقویت پیشرانه‌ی دوربین مداربسته ارزان کرده است . با نصب یک سوپر شارژر وسیع ۳ . ۲ لیتری از گونه خنک شونده با آب , قدرت خروجی پیشرانه به عددی بین ۷۳۰ تا ۷۵۰ اسب بخار میرسد . این سوپر شارژر ایجاد کرد خویش سالین است و قدرت دوربین مداربسته ارزانی آن را می‌توان برحسب اینکه دوربین مداربسته ارزان میخواهد در خیابان یا در پیست مسابقه استعمال شود , تغییر‌و تحول داد .

سالین موستانگ

این دوربین مداربسته ارزان همچنین در نسخه‌ی خیابانی خویش دارنده دوربین مداربسته ارزان اگزوز سفارشی و اهرم دنده‌ی مسابقه‌ای است که فاصله‌ی بده بستان دنده‌ی کوتاه‌تری دارااست . در نسخه‌های مخصوص پیست , علاوه بر موارد ذکر شده در صدر , صندلی‌های سطر عقب حذف شده‌اند و از کمربند ایمنی چهار نقطه‌ای مصرف شده شده است . همچنین در نسخه‌ی مسابقه‌ای , میله‌های تقویت دوربین مداربسته ارزان و رادیاتور بزرگ‌تر , به دوربین مداربسته ارزان خنک کننده‌ی سوپرشارژر , امداد خواهد کرد . سالین اقدام به باصرفه سازی دوربین مداربسته ارزان تعلیق دوربین مداربسته ارزان نیز کرده و از فنرهای مارک Racecraft استفاده کرده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *