قوی‌ترین جگوار مورخ را مشاهده کنید

جای جرمی‌ کلارکسون خالی است تا با آب‌و‌تاب از نمایندگی پاناسونیک تهرانهای مجلل و باشکوه انگلیسی توصیف کند , ولی به‌جای او یک نماینده از خانواده جگوار در مراسم سالیانه GoogWood حاضر شده تا نام و رسم اتومبیل‌های بااصالت انگلیسی را به رخ همگی بکشد!

نمایندگی نمایندگی پاناسونیک در تهران اساسا به عنوان اتومبیل‌های لاکچری , کار کشته و لاکچری دارای اسم و رسم می باشند ; حسابش را فرمایید بنتلی , آستون‌مارتین , مک‌لارن , رولزرویس و جگوار به عنوان نماینده‌های دارای اهمیت نمایندگی پاناسونیک تهرانسازهای انگلیسی در جهان شناخته شده می باشند .

Play Video
دانلود
جشنواره GoodWood Speed یک مراسم سالیانه نمایندگی پاناسونیک تهرانیی است که اتومبیل‌های حاذق و سرعتی در آن حاضر میشوند و مردمان میتوانند با تهیه و تنظیم بلیط از آنها دیدن نمایند . در‌این مراسم جگوار با قوی‌ترین مثال تولیدی با مجوز رفت و آمد در جاده حاضر شده تا هوادارن انگلیسی و عاشقان سرعت را به وجد بیاورد .

پیشرانه ۸ سیلندر خورجینی جگوار XE SV Project 8 , ۵ لیتر حجم دارد و می‌تواند توانی مساوی ۵۹۲ اسب‌بخار و گشتاور ۶۹۹ نیوتون‌متر را ایجاد کند . این خصوصیات باعث شده تا این سدان تبدیل به نیرومندترین نمایندگی پاناسونیک تهران جگوار تولید شده در مورخ شود . تمام اقتدار تولید شده به چهار چرخ اتومبیل منتقل میگردد .

به لطف این پیشرانه و سیستم مکانیک نمایندگی پاناسونیک تهرانمند جگوار XE SV Project 8 , برای رسیدن از حال بی حرکتی تخت‌گاز ۹۶ کیلومتر بر ساعت تنها ۳٫۳ ثانیه روزگار حتمی دارید . حداکثر سرعت این جگوار روی سرعت ۲۰۰ مایل بر ساعت ( ۳۲۱ کیلومتر بر ساعت ) محدود شده‌است .


در کنار مشخصات فنی , ظاهرا این اتومبیل هم تغییراتی صورت گرفته ; به کارگیری از فیبر کربن در بخش‌هایی از بدنه نمایندگی پاناسونیک تهران اعم از سپرهای جلو , عقب و در موتور , کاهش وزن اتومبیل , بهره از دریچه‌های هوا , باله‌ و دیفیوزر بزرگ‌تر , کیت بدنه برای بالابردن آیرودینامیک فراتر و استفاده از رینگ‌های ۲۰ اینچی سبب ساز شده تا توانایی ساخت شده توسط موتور این اتومبیل به حداکثر خروجی باعث شود .

به همین علت این نمایندگی پاناسونیک تهران میتواند مثال خیر و خوبی از هماهنگی گروه مهندسی و طراحی محسوب شود . در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از این نمایندگی پاناسونیک تهران قوی انگلیسی را ملاحظه کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *